• ثبت کانال سروش در گوگل

گروها
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(امتیاز: 5٫00 )
Loading...
نویسنده : ادمین کانال سروش
انتشار : 05 دسامبر 2019
بازدید : 471

گروه : گروه ها

آیدی مدیر گروه : ser114@


قوانین گروه :

قوانین گروه دوستان ولایت رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس
سلام اگر خواننده این یادداشت هستید، به احتمال زیاد تا کنون به گروه دوستان ولایت رزمندگان وجانبازان دفاع مقدس در تلگرام پیوسته اید.
از آنجایی که گروه های فراوانی در تلگرام فعال هستند، مایلم با وضع و رعایت قوانینی بسیار ساده، این گروه را مفید و کارآمد نماییم. فقط پیش از پرداختن به اصل قوانین، ضروری می دانم بار دیگر تاکید کنم از دیدگاه من، زندگی باید در دنیای حقیقی جریان داشته باشد و جهان مجازی، فقط می تواند به اندازه و آن هم در صورتی که ارزش افزده کافی ایجاد کرده باشد، زمان ما را به خود اختصاص دهد. در این خصوص و برای آشنایی بیشتر با این دیدگاه، پیشنهاد می کنماین مطلب را هم بخوانید. بر همین اساس، قوانین این گروه چنین به اطلاعتان رسانده می شود:
۱ـ من به عنوان ادمین، تنها در زمان اندکی از روز می توانم در خدمت این گروه باشم، اگر این زمان کمتر از چیزی است که انتظارات شما را برآورده می سازد، پیشاپیش پوزش می خواهم.
۲ـ این گروه، فقط با هدف سهولت در تبادل اطلاعات منتشر شده بر روی واتساپ، تلگرام، سروش ایجاد شده است و هدف دیگری را دنبال نمی نماید.
۳ـ این گروه هیچ رویکرد سیاسی ندارد و تابع قوانین جاری کشور می باشد.
۴ـ در این گروه، فقط محتوای مربوط به اخبار های مجاز جمهوری اسلامی ایران و دورهمی دوستان ؛ جانبازان، رزمندگان؛ ایثارگران و اصحاب رسانه و ارتقاء شخصی منتشر خواهد شد.
۵ـ لطفاً از انتشار محتوایی که در گروه های دیگر به وفور یافت می شوند، خودداری نمایید.
۶ـ شما هم می توانید مطالبی را که به قلم خودتان هست در این گروه منتشر نمایید.
۷ـ اگر چنانچه مطالبی را نقل قول می نمایید، باید منبعی معتبر داشته باشد.
۸ـ گفتگو فقط در زمینه موضوعی منتشر شده و با رعایت آداب مزید امتنان خواهد بود.
۹ـ دیدگاه های مخالف و نظرات انتقادی، بیشتر مطلوب بنده می باشد. چرا که فقط با تایید، نمی شود راه به جایی برد. البته از لطف بی کران دوستان صمیمانه ممنونم.
۱۰ـ نظرات و پیشنهادات اصلاحی، همواره پذیرفته می شود.

دوستان در پایان باید اعلام کنم لطفاً کاستی ها را برمن ببخشایید مدیر گروه


عضویت در گروه تماس با مدیر گروه
توجه : سایت ثبت کانال سروش-ثبت کانال سروش در گوگل-ثبت کانال سروش در اینترنت-ثبت کانال سروش به صورت رایگان-ثبت کانال سروش رایگان هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای این گروه ندارد.
تبلیغات

تعرفه تبلیغات
تعرفه تبلیغات